Merve Boluğur’dan ‘güzellik algısı’ yorumu: Herkes aynı ve çok yapay!

‘Küçük Sırlar’, ‘Acemi Cadı’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ üzere üretimlerde yer alan ünlü oyuncu Merve Boluğur, sevgilisi DJ Mert Aydın ile 2 Ekim Pazar akşamı nikâh masasına oturmuş; çiftin düğünü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşmişti. Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş; Aydın’ınkini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yapmıştı.

PROFİLİNE EKLEDİ

Nikâh öncesi hazırlıkları takipçileriyle paylaşan Merve Boluğur, saç ve makyajının yapıldığı anları yayınlamıştı. Toplumsal medya hesabını etkin olarak kullanan ünlü isim ‘soyadı’ atılımıyla de isminden kelam ettirmişti. 35 yaşındaki Boluğur, nikâh merasimine saatler kala Mert Aydın’ın soyadını Instagram profiline eklemişti.

GELİNLİĞİ BEĞENİLDİ

Düğün gecesinden fotoğrafları da takipçilerinin beğenisine sunan Merve Boluğur, after parti için de Tolga Çam imzalı taşlarla bezeli küçük bir elbise tercih etmişti. Ünlü oyuncunun hem gelinliği hem after parti için tercih ettiği elbise takipçilerinden tam not almıştı.

DÜĞÜNDEN SONRA PAYLAŞTI

Sosyal medya gündemindeki Merve Boluğur’dan düğün sonrası birinci paylaşım gelmişti. Boluğur, eşiyle samimi pozunu, “Tapulu kocam” notuyla yayınlamıştı.

TAKİPÇİLERİYLE SORU YANIT YAPTI

Şimdilerde eşi DJ Mert Aydın ile memnun bir evlilik sürdüren Merve Boluğur, tüm bunların akabinde 4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından hayranlarıyla soru-cevap yaptı.

“Güzelliğinin sırrı ne?” diye soran bir takipçisine yanıt veren Boluğur, “Annem saçma hoş, babam da aslan üzere yaşına rağmen” diyerek, hoşluğunun ailesinden geldiğini vurguladı. Ünlü isim, “Acayip rahat bir karakterin var, nasıl bu türlü olabiliyorsun? Hayranım sana” diye yazan diğer bir takipçisine ise “Rahat görünüyorum lakin başımda kurarım çok” karşılığını verdi.

“BERBAT BENCE!”

“Güzellik algısını çok bozdular, herkes birbirinin kopyası olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz?” sorusuna verdiği karşılıkla dikkat çeken Merve Boluğur, şu tabirleri kullandı:

Büyük konuşmayayım lakin berbat bence, herkes birebir ve çok yapay. Yeniden de hürmet duyuyorum, demek ki o denli yeterli hissediyorlar.

“AĞIRLIK KALDIRIRIM MODUMDAYSAM”

Başka bir takipçisinin, “Günlük aktivitelerin nelerdir? Çok beğeniyorum seni” sorusunu da karşılıksız bırakmayan oyuncu, “Kesin yürürüm, tartı da kaldırırım modumdaysam. Kırmızı rujumu kesin sürerim, ne olursa olsun” açıklamasını yaparak, günlük rutinini paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir